Ocelové šperky Storm

Šperky jsou úspěšným rozšířením značky STORM a jejího charakteristického stylu. Nerez ocel a rhodiované stříbro jsou kombinovány s třpytivým křišťálem a vzácnými kameny, včetně pravých diamantů.

Londýnská módní značka STORM je známá svými osobitými, moderními hodinkami, šperky i dalšími stylovými módními doplňky. Každá řada od STORMU je jiná a všechny jsou unikátní, stejně jako lidé, kteří STORM nosí. Ať už je váš styl dramaticky nekonveční nebo uhlazeně rafinovaný, Šperky, doplňky a hodinky STORM podtrhnou vaši individualitu a osobnost.

STORM je světová značka, která se prodává na téměř 50 trzích světa a vlastní butiky má ve všech důležitých trendy městech planety, od Londýna po Melbourne.

Osobité kolekce šperků od STORMU se neustále rozšiřují, rozvíjejí a zdokonalují – a jsou navrhovány vždy tak, aby splnily očekávání našich zákazníků a podtrhly jejich vlastní individualitu. Každý design je vlastní, registrovaný a chráněný průmyslovým vzorem. Jen pravé výrobky STORM potom mají ochrannou známku zaručující originalitu jejich původu.