Svatba v přírodě

Svatba a následné veselí v přírodě je trendem posledních let. Mnoho nevěst má své místečko na svatbu, ať už je to v podobě venkovského statku nebo mlýnů, luk, zahrad či lesů.

Svatební brány

Ať tam nebo tam, dle toho se také odvíjí dekorace. Svatební brány mohou pro tuto příležitost být romantické nebo jednoduché. Vše v tomto případě záleží na stylu svatby a především na rozhodnutí obou snoubenců.
Slavobrány jsou většinou ozdobené květinovou výzdobou buď více nebo méně. Mezi dobré vyřešení této záležitosti jistě patří  svatební brána, kde jsou umístněné vzkazy novomanželům a nebo další možností je slavobrána ozdobená neonovým světlem což je super trend.

Svatební foto koutky

Stále jsou i v kurzu foto koutky, které jsou k tomu přímo předurčené.
Foto koutek v přírodě je pak nejlépe vyzdobený přírodními ozdobami jako např. kapradím nebo mechem, větvičkami chvojek atd.

Geometrické prvky

Dalším trendem letošních svateb jsou zakomponované geometrické prvky v podobě skleněných váz, terárií nebo talířů v ostřejších rysech například – čtverců.

Prostě svatba venku má nepřeberné možnosti a nápadů na tuto realizaci máme všichni plno. Náš svatební salon Oriela vám pomůže zajistit svatbu přesně podle Vašich přání.

Svateba v přírodě je stále aktuálním trendem