Svatbu snů

Svatební den patří k nezapomenutelným životním okamžikům. K tolik vysněnému dni patří obvykle velké přípravy. To ovšem nemusí znamenat stres a zhon. Naopak. Vybrat ty správné svatební šaty - to je nejdůležitější úkol pro nevěstu, která je v den svatby středem pozornosti. K pohádkové svatbě patří krásné šaty třeba i s vlečkou a náročnými prvky nebo šaty jednodušší. Také nastávající maminky mají nárok být v den "D" tou nejkrásnější. Aby jste si mohly užít tyto krásné okamžiky s radostí a v pohodě, využijte našich služeb profesionálů, které nabízí svatební salon Oriela.

V našem svatebním studiu si můžete také vybrat společenské šaty na plesy a promoce, bílé a barevné šaty do tanečních, šaty pro družičky a jiné slavnostní chvíle. Lze také dohodnout ušití šatů na zakázku (zde prosíme počítat s dostatečným prostorem - pro vaši úplnou spokojenost)

Svatební salon a půjčovna svatebních šatů Oriela vás bude hýčkat:

Naší prioritou je individuální přístup ke každé klientce, klid a pohoda při zkoušení šatů, vhodném výběru i obuvi a jiných doplňků. 

Svatba - to je slavnostní vzhled od hlavy až k patě. Čím pečlivěji zvládnete a třeba i s pomocí naší půjčovny fázi příprav, tím menší bude riziko případných nepříjemností a o to veselejší a bezstarostnější  bude prožití vašeho velkého dne.