Galerie

Svatební salon Oriela má pro vás to pravé

Naše svatební studio pro vás připravilo bohaté kolekce svatebních šatů, ze kterých si jistě vyberete. Vedle svatebních šatů nabízíme i možnost zapůjčení společenských šatů a to od velikosti 34 do velikosti 50. Družičkové šatečky  máme v nabídce od velikosti 86 po velikost 146.

Nabídka jednotlivých svatebních, společenských a družičkových šatů je podstatně širší než představuje naše galerie. Ne všechny šaty máme nafocené a dány do galerií. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Svatební šaty

V této galerii si můžete vybrat svatební šaty od předních světových návrhářů a značek jako jsou například překrásné modely od MISS KELLYJUST FOR YOU, COLLECTOR, KELLY STAR, DIVINA SPOSA...

V nabídce naleznete nejen žhavé modely, ale i modely loňského roku.

Společenské šaty

Pro různé příležitosti jako jsou recepce, rauty a jiná společenská setkání jsme pro Vás připravily opět modely známých světových tvůrců, ale vedle toho Vám můžeme na zakázku ušít i naprosto originální modely. Ceny půjčovného jsou od 900,- Kč do 2.200,- Kč.

Šaty do tanečních

Šaty do tanečních pro rok 2018 budou v plné kráse pro Vás nachystané s příchodem měsíce září 2018. Ceny půjčovného jsou od od 800,- Kč do 2500,- Kč . Přečtěte si také jak vybírat šaty do tanečních.

Šaty pro děti

Svatba je jedinečnou příležitostí, kdy se Vaše holčičky mohou ukázat jako princezny z pohádek. Dopřejte jim radost a umožněte jim tento zážitek. Děti jsou součástí rodinných rituálů a na svatbě by být měly.

Svatební doplňky

Ne všechno je potřeba řešit z vlastních zdrojů. Můžeme Vám zajistit i spostu drobností, které můžete ve svatební den potřebovat.

Svatební kytice

Nedílnou součástí našich služeb je i zajištění květinové výzdoby a svatebních kytic. Podívejte se pro inspiraci do naší galerie.

Výprodej svatebních šatů

Protože každoročně připravujeme nové kolekce svatebních šatů od všech u nás zastoupených značek, musíme občas přistoupit také k výprodeji starších modelů. Tyto akce jsou mezi našimi zákaznicemi velice oblíbené, protože některé nevěsty mají zájem si svatební šaty po svatbě ponechat. Je to jedinečná příležitost jak za příjemné ceny v rozpětí 1500 - 5000 Kč získat nádherné modely světově uznávaných návrhářů.

Svatební salon Brno galerie