Svatba v přírodě

Svatby v přírodě, na louce, zahradě, v lese a podobně jsou stále více u nás populárnější a pro mnoho snoubenců lákavé a to i přes to, že počasí nikdy nelze ovlivnit a tedy předem určit. Je dobré počítat jak s mokrou, tak i suchou variantou. V obou případech pomůže zapůjčený stan nebo jiné zakryté místo.

Venkovní místa pro svatbu se dají rozdělit do dvou kategorií a to místa, kde se obřady konají běžně jako například zámecké parky, nádvoří a pak místa, kde svatbu nikdo neměl a to třeba někde na louce, v lese, na kopci.

Vždy si je potřeba zjistit komu patří pozemek a legálně si ho za tímto účelem pronajmout od majitele. Oddávajícím je pak osoba – starosta vesnice či městského obvodu kde se svatba bude konat.

V každém případě pro svatbu venku budete potřebovat vybavení jako je třeba nábytek – židle a potahy, oltářní stolek, slavobránu, květinovou výzdobu nebo třeba i kobereček, lucerničky, vázičky atd.

Aby vše bylo dostatečně slyšet , tak samozřejmostí je i ozvučení celého obřadu, tak aby byla slyšet nejen doprovodná hudba, ale manželské sliby a Vaše ANO.
 
Svatba v přírodě

Zpět do archivu novinek
Svatební trendy pro rok 2022
Jako každý rok tak i na rok 2022 jsou opět určité módní trendy, které budou hitem této svatební sezony. Není žádným tajemstvím, že opět budou velice módní hluboké výstřihy, mašle, květinové vzory ...