Svatby v rustikálním stylu

Svatby v rustikálním stylu jsou dlouhodobě jak u nás, tak i ve světě ve velké oblibě.

Co slovo rustikál znamená ?  SELSKÝ, LIDOVÝ, PROSTÝ, VENKOVSKÝ, JEDNODUCHÝ ......

Prostě využití přírodních materiálů jako je například dřevo, kámen, pytlovina – juta, atd. Tento styl svateb se nejvíce hodí do přírody nebo na statek či stodol a i vinic.

Dřevěné stoly, které jsou pro tyto účely nejlepší nemusí zrovna být zakryté ubrusy, ale stačí na ně dát třeba staré háčkované dečky po babičce a nebo použít běhoun, ale ten nejlépe v přírodních barvách.

Dle toho pak přizpůsobit výběr květin, samozřejmě s ohledem na období. V letních měsících se jistě bude nejlépe hodit luční kvítí. Velice IN bude, když svatební tabule bude dozdobena třeba i krajkou. Do menších zavařovacích sklenic pak můžete dát svíčky  a zvenku pak sklenice můžete převázat třeba jutovým provázkem.

Jednoduchý svatební dort umístnění na platu z uříznutého kmene stromu  - dle velikosti a váhy dortu jistě bude tím nejlepším na Vašem svatebním stole.  Tolik oblíbený svatební Candy Bar, který dozdobíte také platama z uříznutého stromu bude to nej. Množství je pak jenom na Vás, záleží jaké druhy a kolik kousků na Candy baru bude.

V neposlední řadě i výběr svatebních šatů pro tento typ svatby by měl být poněkud méně okázalý. Jednoduchost, splývavost a prudká elegance ve spojení s krásou bude tou pravou třešničkou.

Svatba v rustikálním stylu

 

Zpět do archivu novinek
Svatební trendy pro rok 2022
Jako každý rok tak i na rok 2022 jsou opět určité módní trendy, které budou hitem této svatební sezony. Není žádným tajemstvím, že opět budou velice módní hluboké výstřihy, mašle, květinové vzory ...