Archiv novinek

Svatební trendy pro rok 2022
Jako každý rok tak i na rok 2022 jsou opět určité módní trendy, které budou hitem této svatební sezony. Není žádným tajemstvím, že opět budou velice módní hluboké výstřihy, mašle, květinové vzory ...
Svatby v rustikálním stylu
Svatby v rustikálním stylu jsou dlouhodobě jak u nás, tak i ve světě ve velké oblibě. Co slovo rustikál znamená ? SELSKÝ, LIDOVÝ, PROSTÝ, VENKOVSKÝ, JEDNODUCHÝ ......
Historie snubních prstenů.
Prstýnky vznikly ve starém Egyptě. Jednalo se o kovový proužek ve tvaru kruhu, který symbolizoval nekonečno.Podobné byly i prstýnky ve starém Římě, kde ale dávali k prstenu malý klíček...
Svatba v přírodě
Svatby v přírodě, na louce, zahradě, v lese a podobně jsou stále více u nás populárnější a pro mnoho snoubenců lákavé a to i přes to, že počasí nikdy nelze ovlivnit a tedy předem určit.
Svatba v kostele
Praktické rady jsou někdy k nezaplacení a to obvzlášť, pokud se jedná o plánování svatby v kostele.Církevní obřad je právně roven tomu občanskému.
Svatební šaty 2019
Nové kolekce svatebních šatů pro příští rok jsou již připravené v našem salonu. Můžete nyní vybírat i z horkých novinek nastávající sezóny. Jemné a elegantní to jsou svatební šaty pro rok 2019.
Dress code
Blíží se vánoce a tím i společenské události jako jsou : vánoční večírky, rauty a následně i plesy.Někteří mohou dostat pozvánku, na které bude uvedený dress code , tedy soubor pravidel v oblékání.
Jaká je historie tanečních škol?
V 18 století se učitelé tance začali sdružovat v Cech Tanečních Mistrů a pak někdy v roce 1895 byl v Praze založen KLUB TANEČNÍCH MISTRU KRÁLOVSTVÍ ČESKÉHO . Tento klub pak vládl až do konce první světové války.
Jaký je trend sukní  a barev  na rok 2018 ?
In jsou tři střihy sukní. Splývavá od pasu nebo rozšířená od kolen nebo stehen. Převládají rovné, jednoduché siluety. Splývavé materiály i třeba zdobené krajkami jsou stále hitem a ne jinak je rok 2018.
Svatební šaty 2017
Představujeme Vám novou kolekci svatebních šatů - modely 2017. Máme k dispozici další modely od světoznámého výrobce svatebních šatů Miss Kelly a Just For You.
Svatební šaty 2016
Přinášíme Vám novou kolekci svatebních šatů - modely 2015 a 2016. Máme k dispozici další modely od světoznámého výrobce svatebních šatů Collector, Ms Móda, Miss Kelly, Just For You a to již začátkem příštího roku.
Svatební šaty 2015
Představujeme Vám novou kolekci svatebních šatů - modely 2015 a 2016. Máme k dispozici další modely od světoznámého výrobce svatebních šatů Collector, Ms Móda, Miss Kelly, Just For You a to již začátkem příštího roku.
Svatební šaty 2014
Pro rok 2014 nabízíme novou kolekci svatebních šatů - modely 2014. Máme k dispozici další modely od světoznámého výrobce svatebních šatů Collector, Divina Sposa, Just For You, Miss Paris, Mori lee a MGNY.
Svatební šaty 2013
Pro rok 2013 nabízíme novou kolekci svatebních a společenských šatů - modely 2013. Máme k dispozici další modely od světoznámého výrobce svatebních šatů EDDY K. Rozšiřujeme také naši nabídku o další známé značky.
Svatební šaty 2012
Představujeme Vám novou kolekci svatebních šatů - modely pro rok 2012. Máme k dispozici další modely od světoznámého výrobce svatebních šatů EDDY K. Rozšiřujeme také naši nabídku o značku Romantica.
Svatební šaty 2011
Připravili jsme novou kolekci svatebních šatů pro ropk 2011. Naleznete zde nejžádanější modely od značek jako je Eddy K, Collector, Miss Kelly, Miss Paris a další. Nechejte se inspirovat pro novou sezónu.