Šaty do tanečních

Kolekce bílých šatů do tanečních s výběrem více jak 100 modelů - bílých šatů na bílou prodlouženou do tanečních jak v jednoduším střihu tak i dosti bohatém střihu z oblíbených materiálů jako jsou organzy, tafty, satény, tyly. krajky ve velikostech od 34 do 48.. Dále je možné zapůjčit, rukavičky, pompadůrky ... Prodej různých ozdob do vlasů, na krk i do uší je samozřejmostí.

Půjčovné šatů na bílou prodlouženou nebo polonézu se pohybují od 1200,- Kč do 3500,- Kč. Pokud využijete naši nabídku a zapůjčíte si u nás šaty na bílou prodloženou pro sezonu 2022 – 2023 pro případně další zápůjčku. Třeba na závěrečnou barevnou prodlouženou. Celá kolekce bude pro slečny nachystaná od začátku září.

Další barevné šaty do tanečních si můžete také prohlédnout v galerii společenských šatů. Mimo nabídku zařazenou v obou galeriích máme i mnoho modelů, které uvidíte pouze v naší půjčovně. Modely postupně fotíme a budeme zařazovat i na web nicméně rádi vás přivítáme osobně v naší půjčovně svatebních a společenských šatů v Brně na Palackého 120
 
Na zkoušení svatebních a bílých šatů na prodlouženou je potřeba se objednat na tel. 737 731 516 po až pá od 10:00 hod do 18:00 hod. Děkujeme za pochopení!
 
Těšíme se na Vás