Šaty do tanečních

Kolekce bílých šatů do tanečních s výběrem více jak 100 modelů - bílých šatů na bílou prodlouženou do tanečních jak v jednoduším střihu tak i dosti bohatém střihu z oblíbených materiálů jako jsou organzy, tafty, satény, tyly. krajky ve velikostech od 34 do 48.. Dále je možné zapůjčit, rukavičky, pompadůrky ... Prodej různých ozdob do vlasů, na krk i do uší je samozřejmostí.

Půjčovné šatů na bílou prodlouženou nebo polonézu se pohybují od 900,- Kč do 2700,- Kč. Pokud využijete naši nabídku a zapůjčíte si u nás šaty na bílou prodloženou pro sezonu 2018 – 2019 získáte slevu 200,- Kč pro případně další zápůjčku. Třeba na závěrečnou barevnou prodlouženou. Celá kolekce bude pro slečny nachystaná a připravená od září.

Další barevné šaty do tanečních si můžete také prohlédnout v galerii společenských šatů. Mimo nabídku zařazenou v obou galeriích máme i mnoho modelů, které uvidíte pouze v naší půjčovně. Modely postupně fotíme a budeme zařazovat i na web nicméně rádi vás přivítáme osobně v naší půjčovně svatebních a společenských šatů v Brně na Palackého 120
 
Šaty do tanečních zkoušíme kdykoliv, bez předchozí objednávky.
 
Těšíme se na Vás