Svatební agentura Oriela Vám zajistí veškeré služby

Svatební šaty EDDY KNaše svatební agentura pro vás zajistí při přípravě a realizaci svatby vše potřebné:  Svatební oznámení, pozvánky ke stolu, jmenovky, snubní prsteny. Dopravu pro Vás i Vaše sv. hosty (Cadilac, veteráni, Superb, Audi, Mercedes Benz Viano, Rols Royce). Historický kočár s koňmi pro novomanžele. Svatební cukroví - domácí tradiční i netradiční, výslužky, koláče, dorty nejrůznějších podob, krabičky, košíčky. 

Máte-li zájem můžete mít  Svatbu na netradičním místě - například Letohrádek Mitrovských. Párty stany, velkokapacitní stany bez omezení počtu hostů včetně stolů, židlí, sv. výzdoby i zateplení. Hudební produkci, ohňostroj, balónky a jiné překvapení. Fotografa a video pro Váš svatební den. Vystoupení orientální tanečnice - svatební tanec SHAMADAN. Čokoládky s fotografií novomanželů. Pro váš svatební den můžeme také zajistit pronájem čokoládových fontán. nechte se unášet romantickou vůni horké čokolády. Fontány budou nezapomenutelným zážitkem Vaší svatební párty 

Také Vám nabízíme na zpestření svatebního veselí nebo jako vhodný dárek pro novomanžele létající přání přesněji řečeno horkovzdušné balonky na které se dá napsat nejrůznější přání nebo nejrůznější vzkazy nebo možnost zakoupení nafukovacího balonu (průměr 70cm až 1m) s možností vložení a nafouknutí až 100 malých balonků. Z tohoto balonu se pak na základě prasknutí vysypou malé balonky třeba ve chvilce prvního společného tance novomanželů.