Svatební studio Oriela Vám poradí

Svatební šaty EDDY KNalíčíme svatební a večerní líčení, máme pro Vás službu vizážistky. Zajístíme vám manikůru a úpravu svatebních nehtů - krásně upravené ruce jsou vizitkou každého člověka a tudíž i nevěsta by neměla ponechat nic náhodě.

Poradíme jakou zvolit svatební kytici, kytičky pro maminky, babičky, myrty pro hosty, kytice na oltář, kytice na auta, svatební výzdobu. Elegantně vyvázaná kytice promění i ty nejjednodušší svatební šaty ve slavnostní. Svatební kytice odráží styl nevěsty.

Představte si Vaše svatební šaty v kombinaci se svatební kyticí a celkovým barevným laděním. Stále přetvrvává trend kytice typu vodopád (převislá kytice) a kulatá kytice s úzce svázanými květy. Vodopád přitahuje pozornost od hlavní části až dolů a proto dělá nevěstu štíhlejší a vyšší. Tento tvar ale není nejvhodnější pro drobné postavy, protože by mohl nevěstu zastínit. Svatební kytice se většinou drží ve výšce kousek pod pasem.

I výběr pánských obleků podléhá trendům. Tzn. klasický, extravagantní… Dnešní trh nabízí mnoho variací, ze kterých si vybere každý. Typ obleku bychom měli vybírat i podle druhu obřadu. Pokud máte malou svatbu, pouze s rodinou a pár přáteli, vystačíme si s klasikou. Na okázalejší svatbu de pak hodí odvážnější modely. Netradiční střih, ale i různé barevné kombinace.

Platí však, že oblek by měl být z kvalitního materiálu a odpovídat současným trendům. Oblečení ženicha včetně doplňků by měl tvořit s nevěstou harmonický celek.